Najlepsi dostawcy oprogramowania dla mojego kasyna online

sloty

Dzięki rozwojowi Internetu w dzisiejszych czasach hazard online jest bardziej dostępny niż kiedykolwiek. Popularność hazardu online doprowadziła do powstania ogromnej różnorodności platform internetowych, co sprawiło, że ​​wybór twórców gier hazardowych stał się sporym wyzwaniem.

I chociaż przy tworzeniu własnego kasyna online należy wziąć pod uwagę wiele aspektów, wybór odpowiedniego programisty jest najwyższym priorytetem. A to dlatego, że obecność niektórych firm będzie decydującym czynnikiem dla wielu graczy. Ażeby pomóc w wyborze dostawców, stworzyliśmy listę najpopularniejszych deweloperów, którzy mają dobrą reputację w świecie hazardu.

EventBet

Ten dostawca oprogramowania ma 15-letnie doświadczenie w tworzeniu aktualnych gier na platformy internetowe. Znany jest przede wszystkim ze swojego oprogramowania pokerowego, które dostarcza rozrywki milionom graczy na całym świecie. Firma ta zapewnia najwyższą swobodę integracji kryptowalut oraz najnowszych systemów antybotowych i antyfraudowych.

Co więcej, gracze mogą wybrać dowolny z 10 dostępnych języków dla swoich doświadczeń związanych z hazardem.

NetEnt

Nie ma wątpliwości, że NetEnt jest jednym z najpopularniejszych dostawców w branży hazardowej. Firma szybko zyskała popularność wśród graczy dzięki swoim innowacyjnym grom wysokiej jakości, a w szczególności automatów online, na których można zgarniać darmowe spiny i grać za pieniądze kasyna. Na przestrzeni lat produkty NetEnt otrzymały wiele prestiżowych nagród.

Oprócz świetnych automatów wideo, portfolio firmy zawiera również jedną z najbardziej innowacyjnych sekcji kasyn na żywo, która oferuje wszystkie popularne gry stołowe.

Evolution Gaming

Jest to lider wśród twórców kasyn na żywo. Firma zatrudnia tysiące wielojęzycznych dealerów, a jej gry transmitowane są na cały świat. Ponadto niektóre gry przesyłane są strumieniowo – bezpośrednio z prawdziwych kasyn naziemnych. A to pozwala graczom maksymalnie zanurzyć się w rozgrywce.

Microgaming

Microgaming to jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży, która istnieje na rynku od ponad 25 lat. Dostawca ten jest nie tylko jednym z pionierów w dziedzinie hazardu, ale też wielokrotnie nagradzanym studiem, które wciąż opracowuje przełomowe produkty. Wśród najpopularniejszych z nich jest linia progresywnych automatów online, które wypłacają największe jackpoty w historii kasyn internetowych.

Ponadto, deweloper jest jednym z założycieli laboratorium testowego eCOGRA, które testuje uczciwość gier według różnych kryteriów.

Playtech

Jest to obecnie jeden z wiodących dostawców gier hazardowych. Jednym z głównych atutów firmy jest jej szerokie portfolio oraz bogaty zbiór nagród otrzymanych od znanych organów. Mając w swoim arsenale ponad 700 produktów, deweloper oferuje ogromną bibliotekę gier dostępnych na każdym nowoczesnym urządzeniu.

Podsumowując

Oprócz firm wymienionych powyżej, istnieje wiele innych znakomitych dostawców, na jakich warto zwrócić uwagę. Z reguły dobrego programistę charakteryzują:

  • Produkty wieloplatformowe;
  • Szeroki wybór gier;
  • Wysoka jakość gier;
  • Wygodny interfejs użytkownika;
  • Realistyczna grafika;
  • Dostępność licencji i certyfikatów.

Tak więc, zanim zdecydujesz się na jakiegoś dostawcę oprogramowania kasynowego, pomyśl o grupie docelowej i niszy, jaką chcesz zająć w tym biznesie.