Kody do GTA SA

Grand Theft Auto to seria, którą nie trzeba przedstawiać każdej osobie, która interesuje się grami komputerowymi. To seria, która podbiła serca milionów graczy na całym świecie i stała się klasykiem już od pierwszej części serii. Każda kolejna odsłona potwierdzała tylko status gry, oczarowywała weteranów i przyciągała rzesze nowych fanów. Jednym z elementów, które sprawiły mnóstwo frajdy były kody. W dalszej części artykułu przybliżymy kody do GTA SA, czyli do jednej z najpopularniejszej części serii, dzięki którym rozrywka nabierze nowego, zwariowanego poziomu.

 • Grand Theft Auto – historia serii
 • Ko do GTA SA – najlepszy sposób na niecodzienną rozgrywkę
 • Niewidzialne samochody i tanie samochody – jak urozmaicić grę?
 • Tylko samochody z farm i inne sposoby na zamianę wozów
 • Kiedy GTA VI? W oczekiwaniu na najnowszą część serii

Grand Theft Auto 3 – rewolucja w świecie gier komputerowych

Gry Grand Theft Auto dostarczają emocji i rozrywki ludziom już od 26 lat. To właśnie w 1997 roku pojawiła się pierwsza część serii, lecz to druga część jest uznawana za kultową. Obydwie pozycje wpłynęły na oblicze gier komputerowych, dając możliwość wcielić się w rolę złodzieja i dając możliwość doświadczenia ulicznej przemocy. Trzecia część gry, wydana w 2001 to niedościgniony wzór dla wielu innych gier.

Wraz z trzecią częścią, seria Grand Theft Auto wkroczyła w trójwymiarową przestrzeń, dając niesamowite wrażenie immersji w świat pełen brutalności i zbrodni. Wszystko to sprawiło, że trzecia część, a zwłaszcza odsłona GTA: San Andreas, wciąż jest popularna i ogrywana przez wielu graczy na całym świecie.

Na rynku dostępna jest jeszcze czwarta i piąta odsłona. Zwłaszcza ta ostatnia odniosła ogromny sukces i wciąż jest rozwijana przez producentów, jednak w sercach wielu graczy to właśnie popularna „trójka” jest grą niemalże idealną.

Ko do GTA SA – najlepszy sposób na niecodzienną rozgrywkę

GTA San Andreas to gra, która posiada już swoje lata i wiele osób zna tę serię na wylot. Aby urozmaicić swoją rozgrywkę i poznać jej nowe oblicze, warto sięgnąć więc po kody dostępne w grze. Kody do GTA San Andreas umożliwią nam cieszyć się tym tytułem na nowo, odkrywając zupełnie nową, zwariowaną płaszczyznę rozgrywki. Kody do GTA San Andreas umożliwią nam nie tylko odblokowanie różnych elementów gry, takich jak broń, pojazdy czy umiejętności, ale także zapewnią nam dostęp do niezwykłych funkcji i zabawnych efektów.

Możemy użyć kodów, aby zmienić pogodę w San Andreas, nadając jej tropikalny klimat, czy wręcz przeciwnie – zamienić ją w wieczorną porę nocną. Dzięki kodom możemy również zdobyć supermoce, takie jak nielimitowana wytrzymałość czy niewidzialność, co pozwoli nam na łatwiejsze pokonywanie trudnych misji lub wywołanie absolutnego chaosu w mieście.

Niewidzialne samochody, nieskończona amunicja – jak urozmaicić grę?

Aby cieszyć się urozmaiconą rozgrywką, wystarczy wpisać kody w trakcie rozgrywki. Poniżej znajduje się lista najpopularniejszych z nich:

 • VQIMAHA – szybsze samochody,
 • JYSDSOD – maksymalne mięśnie,
 • CVWKXAM – nieograniczone zasoby powietrza,
 • PLEASANTLYWARM – Słoneczna pogoda,
 • UZUMYMW – trzeci zestaw broni,
 • BTCDBCB – maksymalny tłuszcz,
 • WANRLTW – nieskończona amunicja.

Wszystkie zaprezentowane kody działają także ze zremasterowaną wersją GTA Trilogy. Pełna lista kodów dostępna jest na stronie xgp.pl/artykuly/kody-do-gta-san-andreas

Tylko samochody z farm, tanie samochody i inne sposoby na zamianę wozów

W grze dostępne są również kody, które zmieniają wozy dostępne w grze. Wyróżnić możemy kilka z nich:

 • LLQPFBN – Wszystkie samochody zmieniają kolor na różowy,
 • EVERYONEISPOOR – Na ulicach jeżdżą tylko tanie samochody,
 • VERYONEISRICH – Na ulicach jeżdżą wyłącznie sportowe samochody,
 • IOWDLAC – Wszystkie samochody zmieniają kolor na czarny,
 • FVTMNBZ – Po ulicach jeżdżą wyłącznie samochody z farm.

Kody modyfikujące dostępne wozy nie są jedynymi sposobami na urozmaicenie rozgrywki pod kątem dostępnych pojazdów. W sieci istnieje duża społeczność moderska, która zajmuje się tworzeniem specjalnych modów, modyfikujących rozgrywkę. Większość z nich dotyczy aut, które dostępne są w grze. Dzięki zastosowaniu modów możemy całkowicie zmienić wygląd aut, uzyskać dostęp do popularnych marek i modeli, a także stworzyć niesamowite kombinacje.

Kiedy GTA VI? W oczekiwaniu na najnowszą część serii

Od jakiegoś czasu pojawiają się spekulacje dotyczące nadchodzącej, szóstej już części serii. Premiera najnowszej odsłony jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży gier wideo. To potwierdza, jak duży wpływ ma seria na cały przemysł wirtualnej rozrywki. Według spekulacji, premiera najnowszej odsłony ma odbyć się między kwietniem 2024 roku a marcem 2025 roku.

Do tego czasu, warto jednak odświeżyć sobie Grand Theft Auto San Andreas, ciesząc się kreatywną rozgrywką za pomocą kodów, dzięki którym wszystkie samochody wyposażone są w nitro, postacie niezależne posiadają wyrzutnie rakiet, a gracz dostaje nieograniczony poziom amunicji bez konieczności przeładowywania.