Gdzie można znaleźć gry w TikTok?

TikTok to prężnie rozwijający się serwis społecznościowy. A jednym z kluczy do jej sukcesu jest istnienie viralowych gier i wyzwań. Istnieje wybór gier grupowych, jak i do samodzielnej zabawy.

TikTok może się teraz pochwalić mianem najczęściej pobieranej aplikacji na świecie, z łączną liczbą ponad 2 miliardów pobrań. A równie zaskakujące są inne dane dotyczące tego portalu społecznościowego: co sekundę na świecie przybywa 8 nowych użytkowników.

Ten serwis społecznościowy, który narodził się w 2017 roku w wyniku zakupu Musical.ly, jest siecią taneczną par excellence. I tak, choć treści początkowo skupiały się na muzyce i tańcu, to obecnie firma walczy o miano największej platformy dla krótkich filmów.

Wśród najbardziej rozrywkowych propozycji TikTok znajdują się niezliczone gry, które sprawią, że będziesz się świetnie bawić, niezależnie od tego, czy grasz sam, czy z rodziną lub przyjaciółmi.

Gdzie można znaleźć gry w TikTok?

Jeśli chcesz zacząć grać, najlepiej krok po kroku dowiedzieć się, gdzie znajdują się gry. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Otwórz TikTok. Aby zacząć cieszyć się i korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez platformę, należy założyć konto.
  • Na dole ekranu, na samym środku znajdziesz ikonę z symbolem +. Jeśli ją naciśniesz, otworzy się kamera i będziesz mógł rozpocząć nagrywanie filmów.
  • Spójrz ponownie na dół ekranu, a po lewej stronie zobaczysz pole z napisem Effects. Kliknij na to.
  • Pojawi się duże menu. Przede wszystkim zobaczysz zapisane efekty. Jest to miejsce, w którym można przechowywać swoje ulubione gry.
  • W dalszej kolejności znajdują się Trendy. Znajdziesz tu mieszankę gier i efektów. Będziesz mógł odkryć, co w danym momencie jest viralowe. A potem dochodzimy do działu Rozrywka. Znajdziesz tu nieskończoną ilość gier.

Rodzaje gier na TikTok

TikTok ma gry dla wszystkich gustów i odbiorców. Są tu gry dla dzieci, viralowe wyzwania dla nastolatków i zabawy dla dorosłych. Jeśli spojrzymy na charakterystykę rodzaju gry, istnieją gry na zręczność wzrokową, zręczność umysłową, szczęście, taniec lub nawet, aby uzyskać formę. Dzięki wielkości tej sieci społecznej, na pewno znajdziesz taką, która odpowiada temu, czego szukasz. Recenzje gier TikTok znajdziesz w http://www.erecenzje.pl