Poznaj Opinię Na Temat Gry Marvel’s Spider-Man Pająk Master Race

Steam i Epic w końcu dostały Spider-Mana. Do tej pory dostępne tylko na pecety tytuły „daleko od domu” i „bez drogi do domu” miały ogromną grywalność. Dzisiaj Sony przedstawia kultowe tytuły z dostępem do gry na sieci. Jeżeli jesteś miłośnikiem Spider-Mana to pośmigaj sobie na jego najnowszej części „pająk master race”. Jeśli każdego dnia grasz w gry wirtualne i nie masz dość, to możesz nazwać się prawdziwym fanem tego rodzaju produkcji. Zapraszamy do saita Marvela!

O naprawdę starannie przygotowanej grze

Dopieszczona gra trafia w ręce graczy i bardzo dobrze, bo najwyższy czas przypomnieć sobie o tym super bohaterze! Chociaż gra do tanich nie należy, to jednak jej walory estetyczne i funkcjonalne są warte swojej ceny. Dobrym na samym początku gry jest możliwość wyboru ustawień monitora, dzięki temu jesteśmy w stanie grać na ultra szerokiej rozdzielczości, a nawet w takiej rozdzielczości oglądać filmiki.

Karty Nvidii, które są zalecane do grania w omawianą grę umożliwiły lepsze wygładzenie DLAA, skalowanie obrazu DLSS, AMD FSR 2.0, wyraźniejsze cienie w krajobrazie, usprawnienie raytracingowe odbicia oraz nielimitowaną liczbę klatek na sekundę. Opcji graficznych jest tak wiele, że dostosujesz grę do każdego sprzętu jaki jest możliwy (oczywiście w granicach rozsądku).

Co jeszcze warto wiedzieć?

Znacznie ulepszono poruszanie się Spidermana po Nowym Jorku, łatki pozwalają na śmiganie z RTX-em w ciągu jednej do dwóch klatek. Zresztą można sobie dostosować jakość RTX do własnych walorów sprzętowych. To bardzo ważne jeśli lubimy grać w trybie foto albo podczas odpoczynku naszego super bohatera. Wówczas możemy liczyć na takie szczegóły jak: odbicia w kałuży, odbicia w szybach etc. Jednak gdy grasz normalnie, nie jesteś w trybie foto, to możesz te opcje wyłączyć i tak nie będzie tobie przydatna, a twój sprzęt nie będzie się tak nagrzewał.

Źródło: https://e-gracz.pl/