Gromada Revenge Zręczność na Miarę 2000 Roku

Jest to gra zręcznościowa z roku 2000. Miłośnicy gier planetarnych i kosmosu będą mieli nie lada zachwyt nad tym tytułem. Można powiedzieć, że gra jest zróżnicowana. Do graca należy wybór trudności rozgrywki. Gra jest wyposażona w możliwość grania za pomocą sieci lokalnej LAN. Tryb multiplayer umożliwia grę nawet do 4 osób.

Gromada jest planetą skonstruowaną do testowania broni i działań militarnych. Stworzoną ją do ćwiczeń armii. Została ona jednak przejęta przez obcych i zadaniem gracza jest jej uwolnienie. Gracz wyposażony zostaje w Kassandrę czyli kosmiczny pojazd, który jest stosunkowo najnowszym i najbardziej wytrzymałym pojazdem w galaktyce.

Jak to na planecie bywa w grze Gromada Revenge, gracz zmierza się nie tylko z obcymi, którzy do niego strzelają i ciskają bronią wybuchową, ale również z cieknącą lawą czy lotem meteorów. Gracz musi za pomocą najnowszego modelu broni – czołgu o nazwie Kassandra odeprzeć atak obcych, którzy przejęli kontrolę nad wszystkimi jednostkami i bronią znajdującą się na planecie Gromada.

Gracz będzie sterował Kassandrą, a jednym z najbardziej potrzebnych umiejętności będzie jego decyzyjność np. co do wyboru broni jakiej użyje – a jest ich aż 9. W grze Gromada Revenge, gracz będzie mógł też wybrać odpowiednie podwozie.

Trudnym zadaniem zostaje obarczony gracz, ponieważ w grze Gromada Revenge, ma on do dyspozycji Kassandrę – tylko i wyłącznie, a do przejścia wszelkie możliwe poligony znajdujące się na Gromadzie. Trzeba jednak zaznaczyć, że czołg jedyny do wyboru jest tak skonstruowany aby podczas rozgrywki móc go przebudowywać, czyniąc go coraz bardziej niezniszczalnym.

Grafika w grze Gromada Revenge jest bardzo kolorowa i animowana. Mimo, że jest to gra z roku 2000 gracz będzie doświadczał realistycznych wybuchów i eksplozji. Efekty specjalne to dobra część gry. Gracz ma możliwość ukończenia misji nie po kolei. Zatem jeśli, któraś mu nie wychodzi, może zostawić ją sobie na sam koniec.